+48 518 460 420

O nas

poznaj nas

estiline

salon kosmetologiczny estiline

Salon kosmetologiczny EstiLine mieści się przy ul. Chełmińskiej 1P w Olsztynie. Początki naszej działalności rozpoczęły się w 2008 roku. Przez ten cały czas doszkalaliśmy się oraz rozwijaliśmy ofertę naszego salonu, aby stworzyć szeroki zakres profesjonalnych usług.

Stawiamy na ciągły rozwój, bo wiemy, że z biegiem czasu wiele aspektów z kosmetyki profesjonalnej się  zmienia, publikowane są nowe badania, powstają innowacje. Regularnie uczestniczymy w kongresach, targach kosmetycznych w Polsce oraz za granicą, aby śledzić wszystkie nowinki w świecie kosmetologii.

Staramy się, aby nasz salon był miejscem, gdzie można się zrelaksować, odpocząć i zadbać o swoją urodę. Dążyliśmy do stworzenia klimatu ciepła i relaksu poprzez dobór odpowiedniej kolorystyki i zaaranżowanie nowoczesnego wnętrza.

W ofercie naszego Salonu znajdą Państwo profesjonalne zabiegi, które wykonujemy przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klienta i profesjonalizm, mający zapewnić najwyższy poziom świadczonych przez nas usług.